Berķenes muiža

Kontakti

Berķenes muiža

Ziedkalne, Vilces pagasts,
Jelgavas novads, LV-3026


Tālruņi:
+371 29252565 (Ilze)
+371 29228580 (Aldis)

Epasts:
berkenesmuiza@gmail.com

Facebook


Berķenes muiža ir apmēram
85 kilometru attālumā no
Rīgas, Jelgavas novadā,
Svētes upes krastā starp
Tērveti un Eleju.
Kā tur nokļūt ar auto?

No Rīgas jābrauc pa šoseju A8 Jelgavas – Šauļu virzienā. Jābrauc gar Jelgavu, sekojot norādēm uz Šauļiem. Jāturpina ceļš līdz Elejai. Tur jāgriežas pa labi Dobeles virzienā. Pēc 13,5 km būs pagrieziens pa kreisi uz Ziedkalni. Izbraucot cauri ciematam, pabraucot garām dzirnavu ezeram un šķērsojot Svētes upi, kreisajā ceļa pusē var ieraudzīt Berķenes muižu.


Sabiedriskais transports

Tuvākā autobusu pietura “Ziedkalne” ir 1,5 km no muižas. No šīs pieturas 5 reizes dienā kursē autobuss uz Jelgavu un atpakaļ, turklāt 4 reizes dienā kursē autobusi no Dobeles un Bauskas.


9–15 km attālumā ir Tērvetes, Kroņauces vai Elejas autobusu pieturas. Kopumā no Jelgavas Berķenes muižas virzienā ik dienas dodas 32 autobusi, no kuriem 7 savu maršrutu sāk jau Rīgā. Ļoti laba satiksme ir izveidota maršrutā Rīga–Jelgava: mikroautobuss un elektriskais vilciens.


Muiža nodrošina bezmaksas transportu līdz tuvākajai autobusa pieturai un no tās (Ziedkalne, Tērvete, Kroņauce, Eleja). Pēc pasūtījuma nodrošināsim transportu no Jelgavas, Rīgas vai jebkuras citas vietas Latvijā, tāpat arī uz šīm vietām.