Berķenes muiža

Ikdiena un svinības muižā

Lauku rezidences ļaudis kļūst par daļu no senatnīgās muižas ikdienas dzīves, iegūstot daudzveidīgas iespējas dzīves baudīšanai ikdienā un svētkos, ko mums piedāvā ar tradīcijām bagāta, sakopta vide.


Berķenes muižā mēs visi kopā īpašā gaisotnē svinam Latvijai un katram no mums svarīgus svētkus un gadskārtas – Ziemassvētkus, Lieldienas, Līgo, 18. novembri un citus. Kopīgi rīkojam bērzu sulu tecināšanu, stādām augļu kokus un krūmus, ievācam zāļu tējas, tā atslogojot sevi no ikdienas stresa.


Muižas velvju zālē notiek kultūras un izglītojoši pasākumi – tikšanās ar interesantiem cilvēkiem, nelieli koncerti, diskusijas, lekcijas/semināri utt. Rezidences ļaudīm veidojam apstākļus, kas ir īpaši labvēlīgi sevis bagātināšanai un katra interesēm atbilstošai atpūtai.


Muižas teritorijā ir izveidots dārzs, vieta sporta aktivitātēm, iekārtotas pastaigu takas, karstā ūdens kubuls un peldvieta muižas dīķī.

Muižas ēkas otrajā stāvā piecās ērtās guļamistabās atpūšas lauku rezidences viesi. Viesu numuriņi.

Top Ziemas dārzs klusai atpūtai, salons, bibliotēka, SPA komplekss pagrabstāvā ar saunu un tvaika pirti, džakuzi, zāļu vannām un peldbaseinu. Atpūtas brīdim vienatnē vai nelielā draugu pulkā – ērta kamīnzāle.